Wowwo İle Araç Almak İsteyen Nasıl Bir Yol İzliyor

Şevki Akbulut | 6 Nisan 2018 | Genel | 0 yorum

Yeşil Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Wowwo ile araç almak oldukça kolay. İkinci el araç piyasasında güvenilir adres bulmak ve satış garantili hizmet sunan çok az sayıda firma var. Bu firmalar arasında kendine yer edinen Wowwo senetle ikinci el vasıta almak isteyenler için en güvenilir adreslerden biridir. Wowwo satış noktasına gittiğinizde öncelikle yüzlerce aracı showroom mağazasında inceleyerek araçlar hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. Daha sonra seçtiğiniz aracın plaka numarası ile birlikte satış temsilcisine giderek size özel indirim ve avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Aynı Gün Aracı Alma İmkanı Var Mı?

Eğer senetle araç almaya karar verdiyseniz, banka kredisi olmadan ve faiz kullanmadan araç satın alabileceğiniz noktalardan biri olan Wowwo ile siz de istediğiniz aracı tercih edebilirsiniz. İkinci el araç piyasasında güvenilir adreslerden biri olan Wowwo ile siz de istediğiniz aracı satın alabilir ve aynı gün kullanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Wowwo güvencesi ile satılan araçların kusursuz şekilde ekspertizleri yapılmış olup, araç almak isteyen kişilere detaylı şekilde bilgilendirme yapılmaktadır. Hasar kaydından tutunda değişen ve boya olan parçalara kadar birçok detay Wowwo çalışanları tarafından belirtiliyor. Siz de istediğiniz aracı 36 ay vade ile senetle almak isterseniz, Wowwo satış noktalarına giderek dilediğiniz aracı tercih edebilirsiniz. Günün her anı gidebileceğiniz Wowwo kolay ulaşım noktaları ile İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya illerinde hizmet vermeye devam ediyor. Giderek büyüyen hizmet ağı ile kısa süre sonra birçok ilde de faaliyetlerini göstermeyi hedefleyen Wowwo Türkiye’nin en güvenilir senetle araç satış noktalarından biridir.


Coprtying tüm hakları saklıdır.