Peşinat Ödemeden Araç Alınabilir Mi?

Şevki Akbulut | 9 Mart 2018 | Genel | 0 yorum

Araç almak istediğinizde mutlaka kurumsal firmaları tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Çünkü aracın teknik kapasitesinden tüm ayrıntılarına kadar gerçekçi bilgilerin sunulması gerekir. Araç almak istediğinizde belirli bir peşinatınızın olması gerekir. Peşinatsız araç satan yerlere güven duyulmaması gerekir. Yüksek bir peşinat olmadan araç almak isterseniz bu konuda hizmet veren firmalar bulunuyor. Bu firmalardan hizmet alarak sağlıklı bir şekilde istediğiniz araca kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Peşinatsız taksitle araba veren galeriler ile çalışacaksanız da tüm hizmetin yasal olup olmadığını kontrol edin.

%30 Peşin İle Araç Alma

Hayalinizi kurduğunuz aracı %30 peşin ödeyerek taksitle alabilirsiniz. Bunun için izlemenin gereken tek yol wowwo firması olacaktır. Yeşil holding bünyesinde kurulan ve kurulduğu günden itibaren birçok kişiyi araç sahibi yapan firma tüm hizmetini yasal olarak müşterilerine sunuyor. Bundan dolayı güven içerisinde hizmet alarak yararlanabilirsiniz. Ayrıca hizmetini de herhangi bir araç ile kısıtlamıyor. Tüm araç modelleri konusunda hizmet alabilirsiniz. %30 peşin ödedikten sonra kalan tutarları 36 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Senetle taksitlerinizi ödeyebilir diğer hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Almak İstediğiniz Araç Wowwo’da Yoksa

Hayalinizi kurduğunuz araç Wowwo firmasında yok ise ilgili anlaşmalı galerilerden destek alabilirsiniz. Herhangi bir galeride beğendiğiniz aracın finansmanını wowwo’dan sağlayabilirsiniz. Zaten galericiler de sizi bu yönde yönlendirerek yardımcı olmaktadır. Size uygun ödeme planı ile istediğiniz model aracı kolaylıkla alabilirsiniz. Tüm hizmet içeriğini müşteri memnuniyeti içerisinde sunması ve senetle araç satışı yapması da önem taşıyor. Aracınıza kasko yaptırmak istediğinizde ilgili tutarlar da senetere bölünerek size sunuluyor.


Coprtying tüm hakları saklıdır.